REKLAMA
Znaleziono 9241 wyników
Drugi Wiadukt Marsainwestycja
Pokaż inwestycję
Drugi Wiadukt Marsa
Warszawa, Rembertów, Marsa
Wiadukt mostu Poniatowskiegoinwestycja
Pokaż inwestycję
Wiadukt mostu Poniatowskiego
Warszawa, Śródmieście, Kruczkowskiego
[Gliwice] Ul. Okrężna oddana do użytkuartykuł
Pokaż artykuł
[Gliwice] Ul. Okrężna oddana do użytku
14 grudnia oddano do użytku nowo wybudowany odcinek ul. Okrężnej w Gliwicach. Powstało dodatkowe poł...
Komfortowe podróże koleją z Chorzowa przez Bytom do Nakła i Tarnowskich Gór [ZDJĘCIA+FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
Komfortowe podróże koleją z Chorzowa przez Bytom do Nakła i Tarnowskich Gór [ZDJĘCIA+FILMY]
Podróżni korzystają już z efektów prac zrealizowanych między Chorzowem Batorym a Nakłem Śląskim. Inwestycja poprawiła warunki podróży i przewozu towarów. Lepsze przejazdy pociągiem zapewniają nowy przystanek Chorzów Uniwersytet oraz wygodne stacje Chorzów Miasto, Bytom i Radzionków. Zadanie o wartości 1,5 mld zł jest dofinansowane z unijnego programu FEnIKS.
PKP PLK modernizują linię kolejową nr 131 Chorzów Batory – Bytom – Nakło Śląskie [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
PKP PLK modernizują linię kolejową nr 131 Chorzów Batory – Bytom – Nakło Śląskie [ZDJĘCIA]
Między Chorzowem, Bytomiem i Nakłem Śl. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. budują nowy przystanek Chorzów Uniwersytet, przejścia dla pieszych i wiadukty. Efektem prac będzie większy dostęp do kolei w regionie, sprawniejsze podróże i przewóz towarów ze Śląska w stronę portów. Wartość prac dofinansowanych z UE to 1,2 mld zł.
Stacja Warszawa Główna niemal gotowa [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Stacja Warszawa Główna niemal gotowa [ZDJĘCIA]
Z Warszawy Głównej podróżni skorzystają od 14 marca. Stacja po ponad 20 latach zapewni obsługę pocią...
firma
Pokaż firmę
Nowy Styl
Wrocław, Grabarska 2
[Wrocław] Wiadukt kolejowy, ul. Popowicka (remont)inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Wiadukt kolejowy, ul. Popowicka (remont)
Wrocław
Na zakaopiance DK7 powstanie nowy bezkolizyjny węzeł drogowyartykuł
Pokaż artykuł
Na zakaopiance DK7 powstanie nowy bezkolizyjny węzeł drogowy
Wojewoda Małopolski wydał pozwolenie na budowę węzła na zakopiance w Jaworniku. Równocześnie GDDKiA uruchamia przetarg na wykonanie tej inwestycji, tak istotnej dla wszystkich podróżujących DK7 na południe od Krakowa. Nowy węzeł połączy bezkolizyjnie zakopiankę z drogą wojewódzką nr 955 prowadzącą do Sułkowic.
[dolnośląskie] Bezpieczniej przy ul. Sprzymierzeńców/Polna Droga – nowy wiadukt w Świdnicy już dostępnyartykuł
Pokaż artykuł
[dolnośląskie] Bezpieczniej przy ul. Sprzymierzeńców/Polna Droga – nowy wiadukt w Świdnicy już dostępny
Od poniedziałku, 3 marca kierowcy oraz piesi mogą korzystać z nowej drogi pod wiaduktem przy ul. Spr...
Inwestycje w Stargardzie zapewnią wygodniejsze i bezpieczniejsze podróże koleją [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Inwestycje w Stargardzie zapewnią wygodniejsze i bezpieczniejsze podróże koleją [ZDJĘCIA]
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. przebudowują stację i cztery wiadukty w Stargardzie. Na stacji układane są nowe tory, montowane sieć trakcyjna oraz urządzenia sterowania ruchem kolejowym. Postępują prace przy budowie nowego peronu. Gotowe są pierwsze połówki czterech przebudowywanych wiaduktów w Stargardzie. Prace realizowane są w ramach modernizacji linii Poznań – Szczecin, wartej ponad 4 mld zł i współfinansowanej z Unii Europejskiej z instrumentu "Łącząc Europę" (CEF).
Kończy się projektowanie Alei Północnej we Wrocławiu [MAPA+WIZUALIZACJA]artykuł
Pokaż artykuł
Kończy się projektowanie Alei Północnej we Wrocławiu [MAPA+WIZUALIZACJA]
Coraz bliżej końca prac projektowych związanych z budową jednej z najważniejszych inwestycji drogowych w stolicy Dolnego Śląska, Alei Północnej. To brakujący odcinek obwodnicy śródmiejskiej. Nowa trasa połączy Polanowice, Poświętne i Sołtysowice z Psim Polem.
[kujawsko-pomorskie] Kolejne kilometry nawierzchni na A1artykuł
Pokaż artykuł
[kujawsko-pomorskie] Kolejne kilometry nawierzchni na A1
W minionym tygodniu w ramach budowy autostrady A1 w województwie kujawsko-pomorskim prowadzone były...
Wielomilionowa inwestycja drogowo-kolejowa w Dąbrowie Górniczejartykuł
Pokaż artykuł
Wielomilionowa inwestycja drogowo-kolejowa w Dąbrowie Górniczej
W okolicach dworca kolejowego Dąbrowa Górnicza Gołonóg powstanie nowy układ komunikacyjny oraz centr...
[Sosnowiec] Wiadukt na ul. Lenartowicza otwartyartykuł
Pokaż artykuł
[Sosnowiec] Wiadukt na ul. Lenartowicza otwarty
W związku z zakończeniem prac remontowych na wiadukcie nad drogą krajową na S-1 (ul. Lenartowicza) K...
[śląskie] Wiadukt nad obwodnicą Bytomia przejezdnyartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Wiadukt nad obwodnicą Bytomia przejezdny
Dobra wiadomość dla kierowców - przejezdny jest już odcinek ulicy Miechowickiej (DK nr 94) od skrzyż...
Rembertów: powstaje wiadukt, rusza budowa tuneluartykuł
Pokaż artykuł
Rembertów: powstaje wiadukt, rusza budowa tunelu
Wiadukt nad linią kolejową i tunel mają usprawnić ruch w wiecznie zakorkowanym warszawskim Rembertowie. Prace przy pierwszej inwestycji idą pełną parą, druga ruszy jeszcze w tym roku.
Postępują prace na budowie Alei Stabłowickiej we Wrocławiu [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Postępują prace na budowie Alei Stabłowickiej we Wrocławiu [ZDJĘCIA]
W stolicy Dolnego Śląska trwa budowa Alei Stabłowickiej. Największym obiektem, który powstaje w ramach tej inwestycji jest nowy wiadukt nad linią kolejową z Wrocławia w kierunku Legnicy i Zgorzelca.
 Rusza rozbudowa ok. 4,5 km istniejącej DK61 pomiędzy Legionowem a rondem w Zegrzuartykuł
Pokaż artykuł
Rusza rozbudowa ok. 4,5 km istniejącej DK61 pomiędzy Legionowem a rondem w Zegrzu
Wojewoda Mazowiecki wydał decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) na rozbudowę ok. 4,5 km istniejącej DK61 pomiędzy Legionowem a rondem w Zegrzu. Umożliwia ona rozpoczęcie robót, a także procedur odszkodowawczych dla właścicieli nieruchomości.
Dobiega końca budowa nowego przystanku kolejowego Wrocław Szczepin [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Dobiega końca budowa nowego przystanku kolejowego Wrocław Szczepin [FILM]
W czerwcu planowane jest udostępnienie podróżnym nowego przystanku kolejowego na terenie Wrocławia....
REKLAMA